Корзина
86 отзывов
+380673826015
TM_Comfort.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Шапка для лазні та сауни

Шапка для лазні та сауни

Шапка для лазні та сауни.

  Для чого потрібна, як  її використовувати та чи можна без неї .

 Те, що відвідувати лазню або сауну корисно відвідувати як для фізичного так і що не менш важливо психологічного здоров’я усі  знають та розуміють. Що може бути приємніше як гарно погрітись, попаритись та розслабитись після важкої роботи! Культура відвідування лазні переживши століття, майже не змінилась, а світ навколо нас стає щоденно динамічніше. Тому за щораз після відвідин бані хочеться  туди повернутись.

  Обов'язковим аксесуаром в лазні та сауні є шапка. Хтось може запитати  навіщо, адже в лазні здавалося досить «тепло».  Відповідь в тому, що при дії високої температури на людський організм потрібно бути дуже обачним. Особливо потрібно берегти голову,  як-не кажи а рано чи пізно знадобиться. Закони фізики ще ніхто не відмінив і як вчили в школі гаряче повітря піднімається до гори,  якраз там ми маємо голову. І щоб зберегти цей досить таки важливий орган нашого тіла мені радили і я вам раджу ходити до лазні чи сауни з шапочкою.  Їх основне завдання ― обмежити теплообмін між головою, яку як відомо потрібно тримати в холоді,  і середовищем парної. При цьому  шапочка виконує роль термоса, допомагаючи зберігати температуру наших мізків на комфортному для них рівні.

 Невірете – пригадайте арабські тюрбани та узбецькі халати, не думаю, що то від морозів.

Щоб не перегріти голову і замість очікуваного задоволення не отримати нудоти, зірочок в очах, чи не дай боже втрати свідомості, бережіть голову вона у вас одна і заміні чи протезуванню не підлягає.                           Не мочіть шапку та волосся перед тим як зайти до парної . Вода є відмінним провідником тепла тому мокра шапка тільки прискорить перегрів.  Саме шапка завдяки своїм термоізоляційним властивостям найкраще вбереже голову .

PS. З ЛЕГКИМ ПАРОМ